Akce Človíček – Generali


Od počátku roku 2009 zavedla Generali Pojišťovna úrazové pojištění Človíček. Jedná se o připojištění k povinnému ručení. Chcete se o něm dozvědět více? Nebo jej zrušit? Čtěte více…


Pojištění Človíček zahrnuje pojištění úrazu řidiče a „dětí, jejichž tělesná hmotnost nepřesahuje 36 kg a tělesná výška nepřekročí 150 cm, přepravovaných tímto vozidlem na
sedadle vybaveném zádržným bezpečnostním systémem, autosedačkou pro přepravu dítěte.“

Technické parametry pojištění jsou následující:

„Základní pojistné částky jsou 60 000,- Kč pro úraz s následkem smrti, 120 000,- Kč pro trvalé následky úrazu a 60,- Kč denní odškodné. Běžné pojistné činí 196,-Kč ročně (pololetně 98,- Kč, čtvrtletně 49,- Kč ).
Pojištění se řídí pojistnými podmínkami VPP HAV 2006/02 a DPP URZ 2008/01.“

Pojištění Človíček
může být pro jednoho zajímavé, pro druhého zbytečné. Pro ty z vás, kteří o něj nestojí (nestáli) a přesto jej máte, prosím, čtěte dále.

Pojištění Človíček bylo nabízeno na 1. rok za pouhou 1 Kč. Tím, že jste pojištění zaplatili, akceptovali jste podmínky, které obsaženy v zaslaných materiálech.

Samozřejmě vím, že spousta lidí se podívá na složenku, pojištění zaplatí a všechno hodí do koše. Kdo by se v dnešní době zabýval letákem z pojišťovny. Natož aby si při tom neustálém zdražování všimnul, že platí o korunu navíc – a i kdyby, jen nad tím mávne rukou.

Každopádně pokud jste zjistili, že pojištění Človíček máte a nestojíte o něj, nejjednodušší způsob, jak se jej vypovědět, je zavolat si na infolinku Generali 844 188 188 a pojištění zrušit. Oproti jiným pojištěním to lze udělat kdykoliv, tj. i mimo 6 týdenní výpovědní lhůty před výročím pojištění.

Leave a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *